Velıntayns


Karşılıksız seviyoruz Galatasaray'ı lafı aslında bizim için bir gerçek. En holiganı da karşılıksız seviyor, en alakasızı da. Yani sadece sorsan Galatasaraylı'yım diyen de holigan kadar karşılıksız seviyor takımını. Neden mi ?

Yıllardır üzerinde oturup maç seyrettiğimiz koltuklarımızı son maç altımızdan alıp 100 küsür liralara satıyorlar. Bakıyorum FB TV, BJK TV, Bursaspor TV falan hep bedava. Aç izle. Hem de sadece Digiturk'de değil, heryerde var bu kanallar. Bizde parayla. Bilet alıyorsun öncelik kart alana, yok gs mobile alana, yok kart alana... Neyse unuttum. Stadı yıkacaklar düşen betonu parayla satacaklar. Yeni stada gidiyorsun sosisli 10 lira, kale arkasında 7 liraymış (bkz: adam sikmek).

Yakında ölecez, hastanede gs sigorta soracaklar. Ölene loca bedava olacakmış o kartla.

Şimdi bakıyorum, bize geçiriyorlar habire. İyi tamam, canımız feda da. Bize ne veriyor bu kulüp karşılığında ? Kupa, Şampiyonluk, diğer branşlarda rakiplerimize ezici üstünlük ? Lan kupayı geçtim, Şampiyonlar Ligi ? İyi futbol ? Kıvırcık ? Alt yapıdan çıkan genç yetenek ? Sonradan alınan ve takıma küsmeyen süper yıldız ? Ne amk, ne veriyor bu kulüp bize ? Hep alıyor, hep skiyor. Karşılığında ne veriyor ?

Sevgililer günümüz kutlu olsun o zaman.

1 yorum:

brhmgmlmz dedi ki...

endüstriyel futbolun temsilcisi olduk türkiyede maalesef,ama sonuç hep hüsran,ingilterede arsenal,italyada livorno örmek alınması lazım biraz