Rosetta


Merhabalar. Yine "San Antonio Spurs'ün şampiyonluk adaylarından sayılmadığı" bir NBA sezonunu yaşıyoruz. Ben alıştım gerçi. Ama bu önyargı az sayılamayacak kereler ters teptiği için de, bir yandan rahatım. Bu postta da, 12-13 sezonunun şampiyonunu açıklamak için huzurlarınızdayım.

1. Bu basit. Şanlı Spurs'ümüz şimdiye değin hep tek sonu tek rakamla biten yıllarda yüzüğe ulaştı. 2012-2013 sezonundayız. Hayırlı olsun.

2. Yukarıdaki tablonun sağ alt kısmına dikkat kesilelim. 2007'den itibaren içine girdiğimiz döngüyü rahatça görebiliyoruz. Bu döngünün sonu yüzük; 5. yüzük, 5. flama. Bütün San Antonio halkına hayırlı ve uğurlu olsun. Boklu deremizde yapılacak o görkemli şampiyonluk kutlamasını şimdiden görür gibiyim...2 yorum:

rtamer18 dedi ki...

sebebi şampiyonu belirleyen faktörleri bilmemeleri spurs birbirini ezberlemiş durumda herkes kimin nerede ne yapacağını biliyor,oturmuş bir sistem takımı spurs tarihin en iyi koçu başlarında her durumdan yeni hücum çıkartabiliyorlar ha bideşanlı üçlü emekli olduktan sonra spurs bitecek diyenlerin götüne danny green'in üçlükleri girsin

Teğmen Lap dedi ki...

10 senedir aynı muhabbet la. 10 yani. bildiğin 10 mk