Dilshan


Yeni Barcelona formasıyla ilgili şahsen ilk söyleyeceğim, kulübün bir sempatizanı olarak, formaları "çubuklu" yapmalarının bana yeteceği. Yani enine şeritli formanın ardından, ben beklentimi buraya kadar düşürdüm. Bu ve 11-12'deki gibi denemeler, farklı çubuklular hiç sorun değil benim için. Üç şey var bu yeni formayla ilgili söyleyeceğim:

1. Formayı bu haliyle (çünkü ilk sızdığında tasarım az daha farklıydı) ilk gördüğümden beri aklıma gelen, sanki 11-12 ve 12-13 iç saha formalarının bir sentezini yaptıkları. Böyle bir şey akıllarına bile gelmedi muhtemelen, ama bariz bunu çağrıştırıyor.

2. PSG'nin 90'ların ortasında giydiği şu formaya çok benzemiş. Ki bu da 90'lar için cesur deneme.3. Footy Headlines'da "Bir sezonluk klasik görünüme dönüşten sonra tekrar normalden koyu renkler olacak" diyor. Demek ki fotoğrafta gördüğümüzden daha koyu bir mavi hakim olacak formaya -- yani 2012-2016 arası gibi, laciverte yakın bir mavi. Ki deplasman formasının açık mavi olması da zaten bunu gösteriyor. Bu koyu mavi benim pek hoşuma gitmiyor ama, Nike'ın bok yemesi herhalde.

0 yorum: