Peder


2 günden az kaldı büyük mevzuya. Madem iki taraftan da adam var, şöyle maçtan önce bi'şeyler garalayalım da, didişelim falan.

Bi' kere ben maçı kaçırma ihtimalimden bahsedeyim. Ben, hani ben, bu maçı izleyemeyebilirim abi. Cidden. Allahtan pazartesi tek dersim var da, yol filan derken, yetişme şansım var. Tabii eğer maç 8 veya 9'da olsa da sıçmıştım. Sıçış, direkt. Ben ki seneye yakındır bu maçı bekleyen adam, bu maçı izleyemeyecek? Gidip önce bi sözlüğe başlık açar, ardından Boğaz Köprüsü'nden sallardım cüsseyi. Nasılsa bi'kaç kişi toplanınca vazgeçiyorsun.

Şimdi burda ikimizin de maç analizi yapacak hali yok. Neyine yapacağız amınakoyym? İçimdeki Fenerli'yi ortaya çıkararak, "SİKİCEZ" diyorum sadece. Bu kadar da çirkeflik, evet. Bu maça mahsus. Zaten Galatasaray'ı da bıraktık, bütün motivasyon bu maça anasını satıyım. Ya ne olacaktı. Anası sikişmiş Mourinho.

Zaten evden izleyemeyeceğiz. Hep pederin yüzünden.

Ha bi'de;malum, iki takımın da renkleri çakışmadığından, el-kılasiko'da hep çubuklu karşısına beyaz manzara olur. Ulan bi' gün de değişiklik yapın, bizimkiler turkuazı giysin, Real'li ibneler de siyahı giysin. İlla Fifa oynarken mi göreceğiz bu renkleri birlikte. Olmaz abi.

0 yorum: