ÖnriFifa 11'de dikkatini çekmiştir bazılarının. Barcelona'nın geçen sezon 2., bu sezon ise 3. forması olan bu parlak şeyin, şortu da aynı renk oyunda. Eğer geçen sene lacivert haricinde, formayla aynı renk şort olsa bilirdik-herhalde. Ama bu sezondan emin değilim. Neden, şundan.

Aşağıdaki forma için de aynı şey geçerliydi. 08-09'un away forması, 09-10'un ise 3. formasıydı. 3. forma olduğu sezon, yani geçen sezon bir maçta, dışardaki (içerde olacak hali yok, Galatasaray değil ki bunlar amınakoyym) Mallorca maçında sapsarı giyildi bu forma-aşağı bakınız. Yani bu ne renk olduğunu söyleyemediğimiz formanın da, bu sezon tek renk giyilebilme durumu olabilir. Ya da sadece oyuna özel bi'şey desek, niye öyle bi'şey yapılsın ki. Konu hakkında bilgisi olanlar bi' zahmet...5 yorum:

Sportman dedi ki...

Konuyla ilgili bilgim şu: Kendimi bildim bileli, daha doğrusu FIFA serisini bildim bileli, forma işini hep sallarlar. Rastgele, saçma sapan formaları her oyunlarında görebilirsiniz. Bu olay da, o saçmalıklardan herhangi biri...

Selocan dedi ki...

Bu forma bu sene tek renk olarak giyildi hacum. Linkini buliciim sana.

Selocan dedi ki...

Ayrıca dün de yeşil formalarını tek renk giydiler.

Selocan dedi ki...

Pardon müdür pembeyi tek renk giymemişler. Fifa da senin gibi düşünmüş herhal. Ama yeşili dün görmüşsündür.

Enjoy The Lappap dedi ki...

evet abi yazının üstüne güzel oldu. cevap verir gibi. sanırım bunun da aynı renk şortu var.