Park


Bu kollu formalar tabii birçok konuda yeni "cephe"ler açıyor. Bir tanesi de şu: Yukarıdaki fotoğrafa bakalım. Kollu formanın giyildiği bir maç. Ve sleeve takan bir oyuncu. Ne oluyor, sleeve takılan kol, boydan boya kapalı hale geliyor. Bir tık ileri götürelim: Diyelim ki, mevzu bahis oyuncu Andre Drummond gibi, iki koluna da sleeve takan biri. Gözünüzün önüne getirin. Tamam.

E şimdi nasıl olacak? Bayağı bayağı, vücudun üst kısmı tamamen "örtünmüş" olacak bu durumda. Alışıldık görünümün tam tersi. Akla geliyor ister istemez; bu kez de (böyle üste oturan) tişörtle sahaya çıkmanın yolunu açarlar mı? Şöyle bir bakınca "ulan olmaz be" diyemiyoruz. Sonuçta 5 sene önce de kollu formayı söyleseler götümüzle gülerdik. Ee, "pazar" muhabbetleri işte. Yapacaklarsa da yaparlar, ve satarlar.4 yorum:

Beercholic dedi ki...

yakında kazakla oynayacak bu ibneler aq

Muratonovic dedi ki...

bugun lakers-heat macinda lebron sortun altinda tayt giyiyordu.. Bu isin sonunda kol ve bacaklari saran tek parca tulumlar, veya bisikletci mayosu giyerler mi acaba ? Bu isin sonunda guresci mayosu giymesinler haci ? insan korkmuyor degil :/

ps: an itibariyle rockets-spurs maci oynaniyor ve her iki tarafta kollu formalarla oynuyor.. hala alisamiyor insan... ve ayrica genelde cift sleeve takan howard bu sefer takmamis, acaba kollu forma diye mi ?

borgakanturk dedi ki...

"NBA’s sleeved Christmas Day jerseys" olarak geçiyor. sanırım sezon boyunca giyilmeyecek. 20-23 aralıktan yılbaşına kadar giyilecek. Yılbaşı hediyesi stratejisi biraz bir de christmas havasını nba ortamına da aktarmak amaçlı.
Yılbaşı için bir tanıtım filmi çekilmişti orada bu formalar vardı sanırım.

Teğmen Lap dedi ki...

@borgakanturk: hocam eyvallah da, biliyorum ya. o kadar da değil yani. sağol.

@muratanovic: olabilir abi, uyarmışlardır belki. curry ve iguodala'da da bileğe kadar tayt vardı. salak salak manzaralar amk.